Kurumsal

Isıtma Ve Soğutma Sektöründe 30 Yılı Aşkın Süredir Faaliyet Gösteren İklim Teknik Servis Hizmetleri, Tecrübelbaymak-kombi-patlamalii Ve Deneyimli Kadrosuyla 2011 Yılında Türkiye’nin Ve Dünya’nın Teknolojik Ürünlerini Buluşturan Bir Marka Olan Baymak Firmasının Yetkili Servisi Olarak Sektörde Gece-Gündüz Demeden Hafta Sonu Ve Resmi Tatil Günleri De Dahil Olmak Üzere Haftanın 7 Günü Müşterilerine “%100 Müşteri Memnuniyeti” Sloganını İlke Edinerek Hizmet Vermekte Ve Ticari Faaliyetine Baymak İle Devam Etmektedir. Firmamız Tüm Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Edip, Sektörde Ki Faaliyet Alanlarını, Sektörün Ve Günün İhtiyaçlarına Göre Genişleterek, Güçlü Ve Deneyimli Teknik Kadrosu İle Gerçekleştirdiği Başarılı İşler Neticesinde Sektöründe Aranan, Güvenilir Bir Kuruluş Haline Gelmiştir. İklim Teknik Servis Hizmetleri Olarak Hedefimiz Kamu Ve Özel Sektörde Müşteri İhtiyaçlarının Her An Değişebildiği Günümüz Koşullarında İstenilen Sürede, Kaliteli Ve Beklentilerin Üzerinde Hizmet Vermektir.

Şirket Profili

Kamu Ve Kamu Tüzel Kişilikleri İle Özel Sektöre Çağın Gerektirdiklerini Karşılayan Teknolojilere Paralel Olarak Yaşam Alanlarına Değer Katmak Ve Böylece Çağdaş Ve Modern Yaşam Düzeyine Sahip Olan İnsanlara Daha Güvenli, Daha Kaliteli Ve Daha Hızlı Hizmet Vermek, Daha Konforlu Ve Daha Huzurlu Bir Yaşam Alanı Sağlamaktır.

Vizyon ve Misyon

İş Ve Hizmet Üretiminde Kaliteyi Kendine Temel Bir Yapı Taşı Edinen, Ve Kendine Özgü Bir Kalite Yönetim Sistemi Bulunan Şirketimiz, Performansını Sürekli Gelişime Odaklamıştır. Kalite, Güven Ve Müşteri Memnuniyetini Temel İlkeleri Arasında Bulunduran Ve Bu Değerlerden Hiçbir Zaman Ödün Vermeyen İklim Teknik Servis Hizmetleri Ulusal Ve Uluslar Arası Standartlara Uygun Hizmet Sunmayı Kendine Vazife Edinmiştir. Faaliyet Gösterdiği Alanlarda Kalite, Güven, Teknoloji Ve Rekabet Avantajlarını Sağlayarak, Yaşadığımız Dünya İle Uyumlu Ve İçinde Bulunduğumuz Dünyada Üstümüze Düşen Sosyal Sorumluluklarımızın Bilincinde Olarak Kamu Ve Kamu Tüzel Kişiliklerine, Özel Sektöre, Kısacası Topluma Her Şeyin Daha Fazlasını Verebilmek İçin Tüm Öz Sermayemizi Kullanarak Sektörde Lider Olmaktır.