Arıza Tespit ve Onarım

İstanbul Anadolu Yakasında BAYMAK kullanıcılarına yetkili servislerimiz, alanında uzman ve gelişen teknolojileri uyarisürekli takip eden kadrosuyla arıza tespit ve onarım hizmetini sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek bölgeniz de hizmet vermekte olan Baymak Yetkili Servisleri, parça değişiminde orjinal yedek parça kullanmaktadır.

BAYMAK marka cihazlarız ile ilgili arıza tespit ve onarım hizmetinin yanı sıra  ilk çalıştırma, montaj, demontaj, yıllık periyodik bakım ve cihaz garanti süresini uzatma hizmetlerinde yılın 365 günü BAYMAK yetkili servislerinden en uygun fiyata en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Üstelik ÜCRETLİ olarak yapılan işlemlerde isterseniz kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı isterseniz de mail order ile kredi katınızla online ödeme de yapabilirsiniz.

Yetkili servislerimizden almış olduğunuz hizmetlerde kullanılan yedek parçalar ve ticari mamüller cihazınızın orjinal parçaları olup, ÜCRETLİ yedek parça değişimlerinde değiştirilen yedek parça ve işçiliğimiz 1 yıl boyunca BAYMAK güvencesi ile garanti altındadır.

Size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilecek BAYMAK yetkili servisini öğrenmek için lütfen 444 24 96 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayınız veya ONLINE SERVIS TALEP FORMU’ nu doldurarak da servis talebinizi bize ulaştırabilirsiniz.

BAYMAK KOMBİ ARIZA KODLARI