Brülör Bakımının Önemi

Değerli Tüketicimiz,brulorbaymak

Öncelikle Baymak Ürünlerini Ve İklim Teknik Servis Hizmetlerini Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Kullanmakta Olduğunuz Baymak Kazan ve Brülörünüzü Uzun Yıllar Ve Daha Verimli Olarak Kullanabilmeniz İçin Periyodik Bakımlarını Düzenli Olarak Yetkili Servisimize Yaptırmanızı Ve Orjinal Yedek Parça Kullanmanızı Öneriyoruz. Cihazınız Garanti Kapsamında Olsa Dahi Bakım Yaptırmamanızdan Kaynaklanan Arızalarda Cihazınızın Garanti Dışı Kalacağını Hatırlatırız.
Yetkili Servisimiz Tarafından Periyodik Bakımlarda Baymak Kazan Ve Brülörünüze Yapılacak İşlemler Aşağıda Listelenmiştir.

Baymak Brülörler İçin;
– Brülör Fan Motorunun Motor Yatakları Ve Dönüş Yönü Kontrol Edilir,
– Cihaza Gelen Gaz Basıncı Kontrol Edilir,
– Ateşleme Ve İyonizasyon Elektrodları Temizlenir,
– Gaz Hattı Üzerinde Bulunan Gaz Filtresi Sökülür Temizlenir,
– Brülör Elektrik Panosu Kontrol Edilir, Brülör Şalteri Test Edilir,
– Baca Gazı Analiz Cihazı İle Brülörün Yanma Verimliliği Ölçülür, Eğer Hava-Gaz Ayarlarında Orantısızlık Varsa Ücrete Tabi Olarak Cihazın Hava-Gaz Ayarı Yapılır,
– Eğer Varsa Cihazın Servomotor Ayarları Kontrol Edilir,
– Cihazın Türbülatörü Kontrol Edilir,gaz-brulor
– Cihazın Mekanik Elektrik Aksamlarının Genel Kontrolleri Yapılır, Arızalı Yada Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Parçalar Var İse Tespit Edilir, Tüketicinin Onayı

Cihazın Periyodik Bakımlarını Yetkili Servisimize Yaptırmadığınız Ve Cihazınızda Orjinal Yedek Parça Kullanmadığınız Taktirde Cihazınızın Arıza Oranı Yükselir, Yakıt Sarfiyatı Artar, Cihaz Verimi Düşer, Cihazın Ekonomik Ömrü Kısalır.
Cihazınızın Orjinal Yedek Parçaları Sadece Baymak A.Ş. Bünyesinde Bulunan Yetkili Servisler Tarafından Temin Edilebilir Ve Ücretli Değiştirilen Tüm Yedek Parçalar Bir Yıl Baymak A.Ş. Güvencesi Altındadır.

İklim Teknik Servis Hizmetleri